O Nas

Wierzymy, że nasza praca przekłada się
na wizerunek klientów i tym samym
buduje nasz.

Nasz cel

Nasza agencja z powodzeniem działa na rynku reklamowym od 2010 roku. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz firm. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam dostarczać projekty, które nie tylko spełniają wymagania Klienta, ale także skutecznie wpływaja na rozwój jego firmy. Analizujemy cele, konkurencję i tworzymy mocny wizerunek, który przynosi rezultaty.

Działamy kompleksowo – od projektów graficznych po wykonanie. Nasza agencja oferuje szeroki wachlarz identyfikacji reklamowej, który pozwala na wybór najbardziej odpowiadających Państwu form reklamy. Zdobyte doświadczenie oraz współpraca ze znanymi markami pozwalają dostarczyć usługi idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Zadowolenie naszych klientów oraz stała współpraca potwierdza, że można śmiało powierzyć nam każde zlecenie.

Działamy
Kompleksowo

Nowoczesny
Design

Wieloletnie
Doświadczenie

Indywidualne
Podejście

Nasz team

Każdy z nas specjalizuje sie w czymś
innym, lecz wspólnie tworzymy
zgrany zespół.

Karol

SEO

Guru firmy. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami nauczyło go indywidualnego podejścia do każdego z projektów. Koordynuje wszystkie prace firmy i czuwa nad odpowiednia organizacją. Służy pomocą i doradza w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Kasia

Graphic designer/Photo

Już od kilku lat sprawdza się w roli grafika. Dba, by projekty, które realizuje zadowoliły nie tylko Klienta, ale też by były zgodne z panującymi trendami. Potrafi nakierunkować nawet najbardziej niezdecydowanych. Chętnie pomaga i doradza w wyborze, nawet jeśli nie jest o to proszona. W pracy ceni sobie dostępność słodyczy.

Ewelina

Graphic designer

Guru firmy. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami nauczyło go indywidualnego podejścia do każdego z projektów. Koordynuje wszystkie prace firmy i czuwa nad odpowiednia organizacją. Służy pomocą i doradza w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Kamil

Frontend developer

Najmłodsze ogniwo załogi, lecz niech was to nie zmyli! Kamil świetnie sobie radzi w środowisku SEO. Zna tajniki języka html, css, php i java script, ale twierdzi, że na tym nie kończy. Cały czas się rozwija i uczy by projekty, które wdraża do sieci były zawsze na czasie i zgodne panującymi wymogami.

Dołącz do nas!

Zostań częścią naszego wyjątkowego zespołu.
Jeśli jesteś osobą kreatywną i nie obce są ci programy graficzne lub znasz języki kodowania to zgłoś się do nas! Gwarantujemy Ci udział przy ciekawych proejktach i możliwość rozwoju.